NASZE MARKI

Zajmujemy się produkcją, dystrybucją oraz promowaniem znanych marek

Poznaj wszystkie marki

Każda z naszych marek posiada swój unikatowy styl, dostosowany do potrzeb i wymagań Klientów.
Od pomysłu po finalny produkt staramy się podkreślać indywidualny charakter i najwyższą jakość naszych produktów.

MR. BLAST

Jeśli jesteś koneserem intensywnych doznań smakowych, to kapsułki Mr.Blast są stworzone dla ciebie!

Podbiły serca azjatyckie, teraz czas na rynek Europejski. Jest to absolutna NOWOŚĆ! Dzięki kulkom, każdy odpalony papieros stanie się wyjątkowym odkryciem. 

Produkt zawiera wyłącznie naturalne olejki w wielu opcjach smakowych, całkiem nowych, ale i tych dobrze palaczom znanych, lecz wycofanych ze sprzedaży w związku z dyrektywą unijną.Każdy znajdzie idealny dla siebie. Za pomocą dołączonego patyczka, aplikujesz kulkę w ustnik HEETS/PAPIEROSA/GILZ, KLIKASZ i cieszysz się esencją ulubionego smaku, który utrzymuje się pd początku do końca. Spróbuj je wszystkie i przekonaj się sam!!!
Jesteśmy specjalistami w naszej dziedzinie. Produkt okazał się sukcesem.

INSIDER

INSIDER umożliwiający profesjonalne, błyskawiczne umieszczenie ich w ustniku ulubionych papierosów, HEETS’ACH, gilzach itp.

To niezbędne akcesorium każdego palacza, który szuka unikalnych doznań smakowych podczas palenia. Nasz INSIDER posiada zastrzeżony wzór towarowy, jest bardzo wygodny, szybki i jednocześnie prosty w użytkowaniu. Dzięki łatwej aplikacji w sposób precyzyjny, ekspresowy umieścisz kapsułkę w ustniku, by móc cieszyć się wyjątkowym smakiem.

MR.B

MR.B umożliwia umieszczenie kulek smakowych w ustniku ulubionych papierosów, HEETS’ACH, gilzach itp. Aplikacja jest łatwiejsza niż przy pomocy patyczka a sam aplikator jest tańszą opcją niż INSIDER.

Nasz MR.B posiada zastrzeżony wzór towarowy, jest prosty w użytkowaniu i można go przyczepić do kluczy, dzięki czemu tak łatwo go nie zgubimy. Dzięki łatwej aplikacji w sposób precyzyjny, ekspresowy umieścisz kapsułkę w ustniku, by móc cieszyć się wyjątkowym smakiem.